| Symbol oferty | KMO-DS-2367 |
| Powierzchnia | 337,00 m² |
| Powierzchnia działki [m2] | 1 640 m² |
| Liczba pokoi | 13 |
| Liczba sypialni | 13 |
| Rodzaj domu | wolnostojący |
| Standard | |
| Opłaty wg liczników | woda, prąd, gaz |
| Liczba pięter w budynku | 1 |
| Wymiary działki | 27,5x60 m |
| Garaż | wiata |
| Okna | PCV |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | duży |
| Liczba balkonów | 2 |
| Liczba tarasów | 2 |
| Zagosp. działki | zagospodarowana |
| Ukształtowanie działki | płaska |
| Kształt działki | prostokąt |
| Pokrycie dachu | papa |
| Stan budynku | do zamieszkania |
| Ogrodzenie działki | metalowe |
| Rok budowy | 1988 |
| Parking strzeżony (odległość w metrach) | 500 m |
| Gaz | jest |
| Woda | piec gazowy dwufunkcyjny |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | osiedle |
| Ogrzewanie | gazowe |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 200 m |
| Odl. do sklepu [m] | 200 m |
| Odl. do szkoły [m] | 400 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 400 m |
| Tarasy | taras duży |
| Prąd | jest |
| Kanalizacja | miejska |
| Odległość od plaży | 2 000 m |
| Pomieszczenia | |
| Podłogi pokoi | panele |
| Liczba WC | 7 |
| Glazura WC | glazura |
| Podłoga WC | płytki |
Na sprzedaż przestronny dom w urokliwym Grzybowie, zaledwie kilka kilometrów od Kołobrzegu.
To idealne miejsce na prowadzenie pensjonatu lub stworzenie komfortowego domu wielopokoleniowego.
Budynek:
Oferowany dom ma powierzchnię 337 m² i znajduje się na płaskiej, ogrodzonej działce o powierzchni 1640 m², zbliżonej kształtem do prostokąta.
Na parterze znajdują się dwa mieszkania. Pierwsze mieszkanie o powierzchni 55 m² składa się z dwóch sypialni, kuchni z jadalnią oraz łazienki ( niezależne liczniki).
Drugie, większe mieszkanie o powierzchni 116 m², obejmuje przestronny salon o powierzchni 26,5m², jadalnię (9,7 m²), kuchnię (6 m²), łazienkę (7,7 m²) oraz dwie sypialnie - jedną o powierzchni 15 m² oraz drugą o powierzchni 24 m² z prywatną łazienką.
Na piętrze znajduje się część, która w sezonie letnim pełni funkcję pensjonatu. Składa się ona z dwóch pokoi standard z prywatnymi łazienkami i wspólną kuchnią, a także trzech niezależnych apartamentów. Każdy apartament składa się z dwóch sypialni, kuchni, łazienki oraz przedpokoju, a z każdego wynajmowanego pokoju i apartamentu jest wyjście na balkon lub taras.
Dom został wybudowany metodą tradycyjną z przewagą cegły max szczelinowej, a dach jest pokryty papą.
Dom wyposażony jest w dwa niezależne źródła ogrzewania - dwa piece ImmerGas Zeus po 24 kW każdy.
Jeden piec ogrzewa niezależne mieszkanie na parterze, a drugi większe mieszkanie na parterze oraz całe pierwsze piętro.
Teren posesji jest pięknie zaaranżowany z licznymi nasadzeniami.
Na działce znajdują się piaskownica, huśtawki, altanki, miejsce grillowe, miejsce na ognisko oraz boisko do gry w badmintona i siatkówkę.
Na terenie nieruchomości może zaparkować 10 samochodów osobowych.
Lokalizacja:
Grzybowo to spokojna i malownicza miejscowość wypoczynkowa, która znajduje się zaledwie 3 km na zachód od Kołobrzegu.
Miejscowość ta oferuje letnie kąpielisko morskie obejmujące 710 m linii brzegowej, z czterema odcinkami plaży strzeżonej po 100 m każdy.
Wysokość raty
Podatek od czynności cywilno-prawnych
Taksa notarialna
(opłata notarialna)
Wniosek o wpis do WKW
VAT od prowizji
agencji nieruchomości
Vat od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)
Prowizja agencji nieruchomości
Wypisy aktu notarialnego
Razem
Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.
agent