| Symbol oferty | KMO-MS-2341 |
| Powierzchnia | 110,17 m² |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 92,36 m² |
| Powierzchnia balkonów/tarasów | 30,00 m² |
| Liczba pokoi | 3 |
| Liczba sypialni | 2 |
| Rodzaj budynku | budynek wielorodzinny |
| Technologia budowlana | beton, gazobeton |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | administracja, CO, Części wspólne, fundusz remontowy, ogrzewanie, Winda, wywóz nieczystości, zaliczka na fundusz remontowy |
| Opłaty wg liczników | prąd, woda, Woda ciepła |
| Piętro | 4 |
| Liczba pięter w budynku | 4 |
| Garaż | garaż pod budynkiem |
| Stan lokalu | do wprowadzenia |
| Mies. czynsz admin. | 1 000 PLN |
| Okna | PCV 3 szyby, ciepły montaż |
| Instalacje | ELEKTRYCZNA |
| Balkon | jest |
| Liczba tarasów | 1 |
| Rok budowy | 2017 |
| Parking strzeżony (odległość w metrach) | 200 m |
| Widok | park/skwer |
| Gaz | brak |
| Woda | ciepła - miejska |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | tereny rekreacyjne |
| Ogrzewanie | centralne |
| Umeblowanie | pełne |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 20 m |
| Odl. do sklepu [m] | 20 m |
| Odl. do szkoły [m] | 300 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 300 m |
| Winda | tak |
| Liczba wind | 1 |
| Tarasy | taras duży |
| Usytuowanie | narożne |
| Drzwi antywłamaniowe | tak |
| Przystosowania dla niepełnosprawnych | tak |
| Klucze | tak |
| Odległość od plaży | 400 m |
| Pomieszczenia | |
| Powierzchnia pokoi | 15,16,25 m2 |
| Podłogi pokoi | deska barlinecka |
| Typ kuchni | aneks kuchenny połączony z jadalnią i salonem |
| Rodzaj kuchni | aneks kuchenny - połączony z jadalnią |
| Powierzchnia kuchni | 6 m2 |
| Podłoga kuchni | gres |
| Wyposażenie kuchni | zmywarka, zlewozmywak z baterią, szafki kuchenne, lodówko-zamrażarka,, kuchenka elektryczna, zabudowa kuchenna |
| Typ łazienki | razem z wc |
| Liczba łazienek | 2 |
| Powierzchnia łazienki [m2] | 4 m2 |
| Glazura łazienki | nowego typu |
| Podłoga łazienki | gres |
| Wyposażenie łazienki | kabina prysznicowa, umywalka, wanna, WC |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Powierzchnia przedpokoi | 1 m2 |
| Podłoga przedpokoi | deska barlinecka |
Przestronne i bardzo słoneczne, mieszkanie w widokiem!
Zaledwie 400m od plaży w Kołobrzegu,
blisko molo i latarnia morska, oraz Marina Jachtowa.
W pobliżu liczne lokale gastronomiczne, sklepy i usługi.
Miasto w zasięgu ręki.
W pełni urządzone mieszkanie z dwoma sypialniami i 2 łazienkami
oraz przestronnym salonem z jadalnią i otwartą kuchnią.
Do mieszkania przynależy narożny taras o powierzchni ok. 30m2
z przyjemnym widokiem na most portowy i park nadmorski.
Do lokalu przynależy również garaż podziemny o powierzchni 17,81m2.
Podana cena łącznie z garażem.
Mieszkanie wolne od obciążeń - możliwe szybkie wydanie.
Czynsz miesięczny z zaliczkami na media ok. 1000 zł.
Gorąco polecam,
Anna Rębacz-Robaszkiewicz
tel.: +48 606 766 100
Wysokość raty
Podatek od czynności cywilno-prawnych
Taksa notarialna
(opłata notarialna)
Wniosek o wpis do WKW
VAT od prowizji
agencji nieruchomości
Vat od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)
Prowizja agencji nieruchomości
Wypisy aktu notarialnego
Razem
Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.
Manager