| Symbol oferty | PKN-MS-1091 |
| Powierzchnia | 64,00 m² |
| Powierzchnia balkonów/tarasów | 4,00 m² |
| Liczba pokoi | 3 |
| Liczba sypialni | 2 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | cegła |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | administracja, CO, Części wspólne, fundusz remontowy |
| Opłaty wg liczników | gaz, prąd, woda |
| Piętro | 2 |
| Liczba pięter w budynku | 3 |
| Stan lokalu | do remontu |
| Mies. czynsz admin. | 835 PLN |
| Czynsz zimowy | 835 PLN |
| Instalacje | niewymienione |
| Balkon | jest |
| Liczba balkonów | 1 |
| Rok budowy | 1938 |
| Parking strzeżony (odległość w metrach) | 500 m |
| Widok | na osiedle |
| Gaz | jest |
| Woda | ciepła - piecyk |
| Dojazd | asfaltowa/kostka |
| Otoczenie | osiedle |
| Ogrzewanie | miejskie |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 100 m |
| Odl. do sklepu [m] | 200 m |
| Odl. do szkoły [m] | 400 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 400 m |
| piwnica | tak, 16,00 m² |
| Pomieszczenia | |
| Powierzchnia pokoi | 18/12/16 m2 |
| Podłogi pokoi | deski |
| Typ kuchni | oddzielna |
| Rodzaj kuchni | jasna z oknem |
| Powierzchnia kuchni | 4 m2 |
| Podłoga kuchni | parkiet, PCV |
| Wyposażenie kuchni | kuchenka gazowa, szafki kuchenne |
| Typ łazienki | do remontu |
| Liczba łazienek | 1 |
| Powierzchnia łazienki [m2] | 6 m2 |
| Glazura łazienki | starszego typu |
| Wyposażenie łazienki | wanna, WC |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Powierzchnia przedpokoi | 6 m2 |
| Podłoga przedpokoi | deski |
Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z cegły z 1938r na osiedlu Niebuszewo przy cichej ulicy.
Lokal jest w wstanie do generalnego remontu i składa się z pokoi 18/16/12, kuchni z wejściem z najmniejszego pokoju 4m2 (pozyskana powierzchnia z zabudowy balkonu), łazienki z WC, holu i przynależnej dużej piwnicy.
Okna są stare drewniane, ściany w większości pokryte tapetami, Podłogi z deski podłogowej częściowo po renowacji.
Łazienka z wanną i sedesem z okienkiem na ścianie z kuchnią.
Oryginalnie kuchnia była w najmniejszym pokoju, który ostatnio służył jako jadalnia. W tym pomieszczeniu są przyłącza celem przywrócenia funkcji kuchni.
Okna wychodzą na podwórze zielone (kuchnia, sypiania) od strony wschodniej, z salonu na ulicę od strony zachodniej.
Ogrzewanie miejskie opomiarowane, woda ciepła z piecyka gazowego w łazience (planowana zmiana).
Koszty utrzymania to 835zł/m w tym fundusz remontowy, zaliczki na ogrzewanie, wodę, usuwanie nieczystości, administracyjne.
Budynek zadbany, docieplony, z wymienionym dachem. Wymieniony pion kanalizacyjny, planowana wymiana pionu wodnego.
Ulica spokojna z małym ruchem.
W pobliżu Targowisko Manhatan, sklepy, szkoła, przedszkole, komunikacja miejska (tramwaj, autobus, SKM), blisko do Parku Kasprowicza i Jasnych Błoni, brak strefy płatnego parkowania.
Wysokość raty
Podatek od czynności cywilno-prawnych
Taksa notarialna
(opłata notarialna)
Wniosek o wpis do WKW
VAT od prowizji
agencji nieruchomości
Vat od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)
Prowizja agencji nieruchomości
Wypisy aktu notarialnego
Razem
Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.
agent