| Symbol oferty | KMO-MS-2368 |
| Powierzchnia | 38,44 m² |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 38,44 m² |
| Powierzchnia balkonów/tarasów | 10,00 m² |
| Liczba pokoi | 2 |
| Liczba sypialni | 1 |
| Rodzaj budynku | apartamentowiec |
| Technologia budowlana | beton, gazobeton |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | administracja, CO, Części wspólne, fundusz remontowy, wywóz nieczystości |
| Opłaty wg liczników | prąd, Woda ciepła, Woda zimna |
| Piętro | 2 |
| Liczba pięter w budynku | 5 |
| Garaż | możliwość kupna |
| Stan lokalu | do wprowadzenia |
| Mies. czynsz admin. | 46 996 PLN |
| Okna | PCV 3 szyby, ciepły montaż |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | duży |
| Liczba balkonów | 1 |
| Rok budowy | 2018 |
| Parking strzeżony (odległość w metrach) | 150 m |
| Widok | park/skwer |
| Gaz | brak |
| Woda | ciepła - miejska |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | działki zabudowane |
| Ogrzewanie | C.O. miejskie |
| Umeblowanie | do uzgodnienia |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 100 m |
| Odl. do sklepu [m] | 100 m |
| Odl. do szkoły [m] | 800 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 500 m |
| Winda | tak |
| Liczba wind | 1 |
| Tarasy | taras duży |
| Usytuowanie | jednostronne |
| Drzwi antywłamaniowe | tak |
| Przystosowania dla niepełnosprawnych | tak |
| Klucze | tak |
| Odległość od plaży | 400 m |
| Pomieszczenia | |
| Powierzchnia pokoi | 15,20 m2 |
| Podłogi pokoi | panele podłogowe |
| Typ kuchni | z nowoczesną zabudową kuchenną |
| Powierzchnia kuchni | 4 m2 |
| Podłoga kuchni | PCV |
| Wyposażenie kuchni | kuchenka elektryczna, lodówko-zamrażarka,, meble kuchenne na wymiar, okap, zlewozmywak z baterią, zmywarka |
| Typ łazienki | razem z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Powierzchnia łazienki [m2] | 5 m2 |
| Glazura łazienki | nowego typu |
| Podłoga łazienki | panele podłogowe |
| Wyposażenie łazienki | lustro, umywalka, WC |
| Podłoga WC | panele podłogowe |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Powierzchnia przedpokoi | 1 m2 |
| Podłoga przedpokoi | panele podłogowe |
Komfortowy lokal apartamentowy / niemieszkalny o powierzchni 38,44m² położony w atrakcyjnej - uzdrowiskowej części Kołobrzegu,
przy ul. Jana Kasprowicza, blisko morza i nadmorskiego deptaku.
Lokal znajduje się na 2 piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2018 roku i jest gotowy do wprowadzenia.
W budynku jest fitnes do dyspozycji mieszkańców orz taras na dachu z leżakami do wypoczynku.
A także pojemna rowerownia.
W skład nieruchomości wchodzi pokój dzienny z aneksem kuchennym i przedpokojem, sypialnia, łazienka oraz duży balkon.
Atutem jest świetna lokalizacja w sąsiedztwie hoteli, sanatoriów, restauracji i terenów rekreacyjnych,
co sprawia, że lokal doskonale nadaje się pod inwestycję lub wypoczynek nad morzem.
Łazienka w lokalu wyposażona jest w wannę, oraz wc z bidetką, a także umywalkę z lustrem i jasnym światłem i liczne szafki.
W lokalu jest duża ilość szaf w zabudowie,
a w sypialni pełna ściana pojemnych miejsc do przechowywania
oraz duża komoda i łóżko z wygodnym materacem.
Ładne lampy oświetleniowe, plisy na oknach - czysto i nowocześnie.
Lokal nie osiada śladów użytkowania - Jest praktycznie nowy.
Miesięczny koszt czynszowy 470 zł plus opłata za energię elektryczną według zużycia.
Wolne od obciążeń - możliwe wydanie natychmiast po zapłaceniu 100% ceny.
Zapraszam,
Anna Rębcz-Robaszkiewicz
tel.:+ 48 606 766 100
Wysokość raty
Podatek od czynności cywilno-prawnych
Taksa notarialna
(opłata notarialna)
Wniosek o wpis do WKW
VAT od prowizji
agencji nieruchomości
Vat od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)
Prowizja agencji nieruchomości
Wypisy aktu notarialnego
Razem
Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.
agent