| Symbol oferty | KMO-MS-2356 |
| Powierzchnia | 50,94 m² |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 50,94 m² |
| Powierzchnia balkonów/tarasów | 3,00 m² |
| Liczba pokoi | 2 |
| Liczba sypialni | 1 |
| Rodzaj budynku | budynek wielorodzinny |
| Technologia budowlana | gazobeton ocieplony styropianem |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | administracja, CO, Części wspólne, fundusz remontowy, wywóz nieczystości |
| Opłaty wg liczników | prąd, Woda ciepła, Woda zimna |
| Piętro | 3 |
| Liczba pięter w budynku | 4 |
| Garaż | możliwość kupna |
| Stan lokalu | do wprowadzenia |
| Mies. czynsz admin. | 800 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | jest |
| Liczba balkonów | 1 |
| Rok budowy | 2002 |
| Parking strzeżony (odległość w metrach) | 50 m |
| Widok | na inne budynki |
| Gaz | brak |
| Woda | ciepła - miejska |
| Dojazd | ASFALTOWA |
| Otoczenie | park |
| Ogrzewanie | centralne |
| Umeblowanie | pełne |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 100 m |
| Odl. do sklepu [m] | 50 m |
| Odl. do szkoły [m] | 500 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 500 m |
| Usytuowanie | jednostronne |
| Drzwi antywłamaniowe | tak |
| Odległość od plaży | 150 m |
| Pomieszczenia | |
| Powierzchnia pokoi | 15,12 m2 |
| Podłogi pokoi | wykładzina, lentex |
| Typ kuchni | jasna z oknem |
| Rodzaj kuchni | aneks kuchenny - połączony z jadalnią |
| Powierzchnia kuchni | 12 m2 |
| Podłoga kuchni | lentex |
| Wyposażenie kuchni | sprzęt AGD, zlewozmywak z baterią, okap kuchenny, kuchnia elektryczna, lodówko-zamrażarka,, meble kuchenne na wymiar, zmywarka |
| Typ łazienki | razem z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Powierzchnia łazienki [m2] | 5 m2 |
| Glazura łazienki | glazura |
| Podłoga łazienki | gres |
| Wyposażenie łazienki | bidet, kabina prysznicowa, pralka, umywalka, WC |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Powierzchnia przedpokoi | 6 m2 |
| Podłoga przedpokoi | lentex |
Dwupokojowe mieszkanie z balkonem,
w super lokalizacji blisko latarni morskiej w Kołobrzegu,
zaledwie kilka kroków od plaży i parku nadmorskiego.
Mieszkanie to: sypialnia, salon z dużym aneksem kuchennym i garderobą
oraz łazienka z prysznicem, toaletą, bidetem, umywalką i pralką.
Gotowy do wynajmu dla 6ciu osób.
Właściciel dysponuje również garażem z odrębną księgą wieczystą za dodatkowe 150 000zł.
Zapraszam,
Anna Rębacz-Robaszkiewicz
tel.: +48 606 766 100
Wysokość raty
Podatek od czynności cywilno-prawnych
Taksa notarialna
(opłata notarialna)
Wniosek o wpis do WKW
VAT od prowizji
agencji nieruchomości
Vat od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)
Prowizja agencji nieruchomości
Wypisy aktu notarialnego
Razem
Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.
Manager