| Symbol oferty | KMO-MS-2357 |
| Powierzchnia | 32,00 m² |
| Powierzchnia balkonów/tarasów | 5,47 m² |
| Liczba pokoi | 2 |
| Liczba sypialni | 1 |
| Rodzaj budynku | apartamentowiec |
| Technologia budowlana | beton, gazobeton |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | administracja, CO, Części wspólne, ogrzewanie, sprzątanie, Winda, wywóz śmieci |
| Opłaty wg liczników | prąd, Woda ciepła, Woda zimna |
| Piętro | 1 |
| Liczba pięter w budynku | 3 |
| Garaż | możliwość kupna |
| Stan lokalu | deweloperski |
| Mies. czynsz admin. | 576 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | ELEKTRYCZNA |
| Balkon | jest |
| Liczba balkonów | 1 |
| Rok budowy | 2026 |
| Parking strzeżony (odległość w metrach) | 20 m |
| Plac zabaw | tak |
| Widok | las |
| Gaz | brak |
| Woda | jest |
| Dojazd | ASFALTOWA |
| Otoczenie | działki niezabudowane |
| Ogrzewanie | centralne |
| Umeblowanie | do uzgodnienia |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 2 000 m |
| Odl. do sklepu [m] | 4 000 m |
| Odl. do szkoły [m] | 4 000 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 4 000 m |
| Winda | tak |
| Liczba wind | 1 |
| Usytuowanie | jednostronne |
| Przystosowania dla niepełnosprawnych | tak |
| Odległość od plaży | 300 m |
| Pomieszczenia | |
| Podłogi pokoi | wylewka betonowa |
| Rodzaj kuchni | aneks kuchenny - połączony z salonem |
| Powierzchnia kuchni | 3 m2 |
| Podłoga kuchni | wylewka betonowa |
| Typ łazienki | razem z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Powierzchnia łazienki [m2] | 4 m2 |
| Wyposażenie łazienki | prysznic, umywalka, WC |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Powierzchnia przedpokoi | 1 m2 |
| Podłoga przedpokoi | wylewka betonowa |
Apartamentowy resort z dala od masowej turystyki.
Nietuzinkowa inwestycja z dala od zgiełku nadmorskich kurortów.
Wyjątkowa lokalizacja 4 km od Ustronia Morskiego i 23 km od Kołobrzegu.
Biała plaża, dziewiczy las i cisza.
Kompleks 5 kameralnych budynków apartamentowych z basenem, strefą zewnętrznych saun, jacuzzi i restauracją.
Plaża o prywatnym charakterze z leżakami, parasolami i beach barem,
placem zabaw, ścieżką rowerową i możliwością uprawiania joggingu brzegiem morza.
Apartamenty sprzedawane w standardzie deweloperskim,
w opcji z możliwością przekazania w najem do operatora w modelu biznesowym 70/30
(szacowany roczny przychód netto 74 000 po trzech latach od wydania apartamentu)*
W rekomendowanych kilku opcjach wykończenia:
Np.: FOREST, SEA, WAVE. ( cena wykończenia pokryje się zwrotem Vatu)
Dostępne lokale: 1,2 i 3 pokojowe o powierzchniach od 24,48m2 do 78,77 m2.
Lokale z balkonami i ogródkami. Z miejscami parkingowymi po 38 000zł netto.
istnieje możliwość zwrotu 23% VAT-u nawet dla osób nieprowadzących działalności. Kwotowo do zwrotu: 113 998,00 zł
Podana cena brutto zawiera miejsce postojowe.
Dni otwarte już w tę majówkę!
Zapraszam,
Anna Rębacz-Robaszkiewicz
tel.: + 48 606 766 100
Wysokość raty
Podatek od czynności cywilno-prawnych
Taksa notarialna
(opłata notarialna)
Wniosek o wpis do WKW
VAT od prowizji
agencji nieruchomości
Vat od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)
Prowizja agencji nieruchomości
Wypisy aktu notarialnego
Razem
Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.
Manager