| Symbol oferty | KMO-MS-2365 |
| Powierzchnia | 52,42 m² |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 52,42 m² |
| Powierzchnia balkonów/tarasów | 4,00 m² |
| Liczba pokoi | 2 |
| Liczba sypialni | 2 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | mieszana |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | administracja, CO, Części wspólne, fundusz remontowy, monitoring, sprzątanie, Winda, woda, wywóz nieczystości |
| Opłaty wg liczników | prąd, Woda ciepła, Woda zimna |
| Piętro | 3 |
| Liczba pięter w budynku | 3 |
| Garaż | miejsce parkingowe przy budynku |
| Stan lokalu | idealny |
| Mies. czynsz admin. | 650 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | duży |
| Liczba balkonów | 1 |
| Rok budowy | 2018 |
| Widok | na inne budynki |
| Gaz | brak |
| Woda | ciepła - miejska |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | osiedle |
| Ogrzewanie | miejskie |
| Umeblowanie | pełne |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 100 m |
| Odl. do sklepu [m] | 100 m |
| Odl. do szkoły [m] | 200 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 100 m |
| Winda | tak |
| Liczba wind | 1 |
| Usytuowanie | jednostronne |
| Drzwi antywłamaniowe | tak |
| Przystosowania dla niepełnosprawnych | tak |
| Odległość od plaży | 2 000 m |
| Pomieszczenia | |
| Podłogi pokoi | deska drewniana |
| Typ kuchni | aneks kuchenny |
| Rodzaj kuchni | aneks kuchenny |
| Powierzchnia kuchni | 2 m2 |
| Podłoga kuchni | płytki |
| Wyposażenie kuchni | zmywarka, wyposażenie drobne, sprzęt AGD, płyta indukcyjna, okap, naczynia, mikrofalówka, meble kuchenne na wymiar, lodówko-zamrażarka, |
| Typ łazienki | razem z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Powierzchnia łazienki [m2] | 3 m2 |
| Glazura łazienki | glazura |
| Podłoga łazienki | płytki |
| Wyposażenie łazienki | pralka, umywalka, wanna, WC |
| Liczba WC | 1 |
| Powierzchnia WC | 3 m2 |
| Glazura WC | nowego typu |
| Podłoga WC | płytki |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Powierzchnia przedpokoi | 1 m2 |
| Podłoga przedpokoi | płytki |
Na sprzedaż piękne, słoneczne mieszkanie z balkonem, położone na 3 piętrze w bloku przy ulicy Artyleryjskiej (Osiedle Jarzębina Czerwona).
Lokal w pełni wykończony z wysokiej jakości materiałów i wyposażony w bardzo dobrej jakości sprzęt, gotowy do wprowadzenia się!
Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, wygodnej sypialni oraz gustownej łazienki.
Do lokalu przylega duży, słoneczny balkon.
Indywidualne miejsce postojowe w cenie mieszkania!
Mieszkanie sprzedawane z pełnym wyposażeniem i umeblowaniem w cenie, można wejść i mieszkać.
Ekspozycja okien od strony południowo - wschodniej, słońce praktycznie przez cały dzień!
Niskie koszty utrzymania lokalu.
Zamknięte, monitorowane osiedle, blisko markety, szpital, basen. Wygodny dojazd do centrum.
Dodatkowe informacje;
- Drzwi dźwiękoszczelne Porta,
- podłoga, blat kuchenny - lity dąb,
- szklana mozaika na ścianach w łazience,
- armatura łazienkowa Massi,
- wysokiej jakości AGD, RTV, robot sprzątający itp.
Klucze w biurze, zapraszamy na prezentację.
Wysokość raty
Podatek od czynności cywilno-prawnych
Taksa notarialna
(opłata notarialna)
Wniosek o wpis do WKW
VAT od prowizji
agencji nieruchomości
Vat od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)
Prowizja agencji nieruchomości
Wypisy aktu notarialnego
Razem
Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.
agent