| Symbol oferty | KMO-MS-2362 |
| Powierzchnia | 48,55 m² |
| Powierzchnia balkonów/tarasów | 7,00 m² |
| Liczba pokoi | 2 |
| Liczba sypialni | 1 |
| Rodzaj budynku | apartamentowiec |
| Technologia budowlana | beton, suporeks |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | monitoring, fundusz remontowy, wywóz śmieci, Winda, telewizja kablowa, sprzątanie, ogrzewanie, ochrona, Części wspólne, CO, administracja |
| Opłaty wg liczników | woda, prąd |
| Piętro | 1 |
| Liczba pięter w budynku | 4 |
| Garaż | miejsce parkingowe przy budynku |
| Stan lokalu | dobry |
| Mies. czynsz admin. | 1 000 PLN |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | duży |
| Liczba balkonów | 1 |
| Rok budowy | 2016 |
| Plac zabaw | tak |
| Widok | na osiedle |
| Gaz | brak |
| Woda | ciepła - sieć |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | działki zabudowane |
| Ogrzewanie | miejskie |
| Umeblowanie | pełne |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 100 m |
| Odl. do sklepu [m] | 1 000 m |
| Odl. do szkoły [m] | 2 000 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 2 000 m |
| Winda | tak |
| Liczba wind | 4 |
| Usytuowanie | jednostronne |
| Drzwi antywłamaniowe | tak |
| Odległość od plaży | 600 m |
| Pomieszczenia | |
| Podłogi pokoi | panele podłogowe |
| Typ kuchni | aneks kuchenny połączony z jadalnią i salonem |
| Rodzaj kuchni | aneks kuchenny - połączony z jadalnią |
| Podłoga kuchni | panele |
| Wyposażenie kuchni | kuchnia elektryczna, lodówko-zamrażarka,, meble kuchenne na wymiar |
| Typ łazienki | razem z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Glazura łazienki | glazura |
| Podłoga łazienki | płytki |
| Wyposażenie łazienki | WC, umywalka, pralka, lustro, kabina prysznicowa |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Podłoga przedpokoi | panele |
Na sprzedaż apartament na popularnym osiedlu Polanki Park w Kołobrzegu.
Lokal usytuowany na I piętrze w budynku z windą, w którym znajdziemy sypialnie z szafą w zabudowie, duży salon połączony z jadalnią i aneksem kuchennym, garderobę, łazienkę z kabiną prysznicową wraz WC, przedpokój.
Apartament urządzony w unikatowym, muzycznym stylu, gratka dla melomanów.
Niespełna 50m2 daje wystarczającą przestrzeń na wakacyjny pobyt jak i pod turystyczny wynajem nawet dla wymagających klientów.
Do lokalu przynależy zewnętrzne miejsce postojowe wliczone w cenę!
W kompleksie Polanki Park do dyspozycji właścicieli pozostaje, basen zewnętrzny z brodzikiem dla dzieci, basen wewnętrzny z leżakami i jacuzzi, strefa saun, sala fitness oraz pięknie zagospodarowana przestrzeń zielona, w otoczeniu Parku Nadmorskiego.
Zapraszam do prezentacji.
Wysokość raty
Podatek od czynności cywilno-prawnych
Taksa notarialna
(opłata notarialna)
Wniosek o wpis do WKW
VAT od prowizji
agencji nieruchomości
Vat od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)
Prowizja agencji nieruchomości
Wypisy aktu notarialnego
Razem
Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.
agent