| Symbol oferty | 4KAT-MW-7371 |
| Powierzchnia | 115,00 m² |
| Liczba pokoi | 4 |
| Rodzaj budynku | apartamentowiec |
| Technologia budowlana | cegła |
| Kaucja zabezp. | 5000 |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | CO, fundusz remontowy, woda |
| Piętro | 3 |
| Liczba pięter w budynku | 3 |
| Stan lokalu | wysoki standard |
| Typ kaucji | jednomiesięczna |
| Mies. czynsz admin. | 270 PLN |
| Okna | nowe drewniane |
| Balkon | duży |
| Liczba balkonów | 1 |
| Umeblowanie | tak |
Na wynajem ekskluzywne II poziomowe, duże mieszkanie usytuowane w samym sercu Szczecina - na Starym mieście. Apartament mieści się na 3 piętrze trzypiętrowej, nowoczesnej kamienicy - typowej dla zabudowy tej części miasta. Na 115 m2 apartamentu składają się 4 pokoje w tym na pierwszym poziomie z przestronnego salonu z aneksem kuchennym i balkonem francuskim, sypialni, łazienki z kabiną prysznicową oraz hall. Na drugim poziomie dostaniemy się do dwóch kolejnych sypialni z czego jedna posiada antresole i łazienki z wanną, bidetem, toaletą i umywalką.
Czynsz administracyjny wynosi 300 zł (zimna woda, fundusz remontowy, opłaty administracyjne, wywóz śmieci) oraz opłaty eksploatacyjne wg zużycia - prąd, ogrzewanie i ciepła woda rozliczane co dwa miesiące. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.
Nieruchomość godna polecenia ze względu na lokalizację.
Zapraszam na prezentację.
Wysyłając zapytanie z tego miejsca proszę powołać się na numer:
Nr oferty: MS-7371
Informacje zawarte w ofercie sporządzone zostały na podstawie oświadczeń, więc nie stanowią "oferty" w rozumieniu przepisów prawa.